Nadszedł czas na PLAY-OFF!

W ostatni weekend poznaliśmy przeciwnika naszej drużyny w pierwszej rundzie play off rozgrywek 2 ligi koszykówki męskiej. Rywalem naszego klubu będzie drużyna BC Swiss Krono Żary.

W sezonie zasadniczym drużyna z Żar uplasowała się na trzecim miejscu w tabeli, Sudety zaś na szóstym. W meczach rundy zasadniczej nasza drużyna nieznacznie przegrała na terenie gości 89:85, w rewanżu u siebie po bardzo dobrym widowisku nasz zespół pokonał przeciwnika 114:92 🙂

Przypomnijmy że w pierwszej rundzie gra się do dwóch zwycięstw, nasi koszykarze przez to że zajęli gorszą pozycje w tabeli na pierwszy mecz wyjeżdżają w niedzielę do Żar.

Więcej informacji o rundzie PLAY-OFF: TUTAJ

W Jeleniej Górze rewanż odbędzie się w środę 27.03.

Czeka nas więc kolejne wspaniałe widowisko. Nasi koszykarze zapowiadają walkę o 2 rundę!!!

Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie!