Pewne zwycięstwo seniorów na wyjeździe!

WKS Śląsk Wrocław 54:74 KS Sudety Jelenia Góra (23:21, 9:15,11:15,11:23)

W drugim spotkaniu tego sezonu nasi zawodnicy pewnie wygrali we Wrocławiu ze Śląskiem. Nasi koszykarze do połowy grali punkt za punkt z młodym zespołem gospodarzy, schodząc na przerwę z rezultatem 36:32. Po przerwie rutyna i doświadczenie naszych zawodników wzięła górę co pozwoliło odskoczyć naszym na 10 pkt. Od stanu 41:32 dla Sudetów nasi zawodnicy zdobyli 10 pkt z rzędu prowadząc pewnie po 3 kwartach. W ostatniej kwarcie nasi udowodnili swoją wyższość nad przeciwnikiem.

Swoim doświadczeniem i cierpliwością w ataku mądrze powiększali przewagę ostatecznie kończąc z przewaga 20 punktów. Cieszy postawa młodych zawodników mojej drużyny, chłopcy ciężko pracują na treningach przez co otrzymują szansę w meczach.

Drugie zwycięstwo w drugim meczu mobilizuje nas do jeszcze cięższej pracy na treningach. Ze swojej strony robimy wszystko by dobrze zaprezentować się w każdym meczu. Przed nami zespół z Kłodzka, który na pewno jest do ogrania, mamy tydzień czasu by przygotować się dobrze do tego spotkania powiedział zadowolony po meczu trener Niesobski.