Porażka juniorów po walce!

Po bardzo emocjonującym i trzymającym w napięciu meczu, juniorzy KS SUDETY Jelenia Góra przegrali z Górnikiem Wałbrzych 85:92.
Od pierwszych minut, mecz był bardzo wyrównany a prowadzenie zmieniało się bardzo często. Do przerwy podopieczni Łukasza Niesobskiego prowadzili nieznacznie 51:47. Po zmianie stron 7 punktów z rzędu rzucili gracze Górnika i wyszli na prowadzenie. Jeleniogórzanie opanowali nerwy i w połowie 3 kwarty wyszli naprowadzenie 65:60. Końcówka meczu należała jednak do gości, którzy rzucili 8 punktów z rzędu i odnieśli zwycięstwo.

KS SUDETY Jelenia Góra 85:92 GÓRNIK Trans.eu Wałbrzych (26:26, 25:21, 24:27, 10:18)

Punktowali:
SUDETY: Walkowiak 18, Koper 16, Dekurniewicz 14, Węgrzyn 10, Kwiatoń 10, Lis 7, Wierzbicki 5, Kulnis 4, Dawiskiba, Jadach, Pierściński,
GÓRNIK: Frankiewicz 24, Szymański 20, Gorgól 17, Szczęsny 14, Rejek 12, Stankiewicz 3, Matusik 2, Chęć, Woźniak, Dobrosielski