Seniorzy z nowym trenerem!

Rafał Niesobski został grającym szkoleniowcem naszej drużyny. W nowej roli debiutuje na ławce KS Sudety.
Rafał Niesobski to wychowanek KS Sudety Jelenia Góra. Pierwsze kroki stawiał przy trenerze Leszku Oleksym. W grupach młodzieżowych występował w kadrze dolnego śląska, był również na obozie sportowym kadry narodowej.

W seniorskiej koszykówce reprezentował kluby pierwszej i drugiej ligi.

W swojej karierze zawodniczej awans do wyższej klasy rozgrywkowej osiągał czterokrotnie (z trzeciej ligi do drugiej 2005 oraz z drugiej do pierwszej 2008,2011 Sudety Jelenia Góra i w 2006 z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

W karierze zawodniczej reprezentował kluby Tarnovia Tarnowo Podgórne , OPEN Florentyna Pleszew , WKK ProBiotics Wrocław, Górnik Trans.eu Wałbrzych oraz KS Sudety Jelenia Góra.

Wierzymy, że jako trener powtórzy sukcesy z parkietu.