Turniej w Pleszewie 08 – 09.2018 r.

W dobrym stylu rozpoczęli swoje przygotowania do sezonu zasadniczego nasi seniorzy. Zespół Rafała Niesobskiego w pierwszym meczu turnieju w Pleszewie uległ wysoko spadkowiczowi z 1 ligi Noteci Inowrocław, którzy w całym spotkaniu oddali 18 celnych „trójek”.

W drugim meczu nasz zespół po 2 godzinach przerwy, wygrał po dogrywce z rewelacja z zeszłego roku w 2 lidze MKK Gniezno.

W niedziele nasi koszykarze udowodnili po raz kolejny że na ziemi pleszewskiej czują się prawie jak u siebie, ostatecznie wygrywając z gospodarzem turnieju a w całym turnieju plasując się z 2 zwycięstwami na 3 miejscu. O wynikach klasyfikacji końcowej decydowała mała tabela w której to nasi koszykarze uplasowali się na trzecim miejscu.

Jak zaznaczył trener pierwszego zespołu „Pierwsze koty za płoty” cieszy ogromna determinacja i wola walki zawodników. Turniej stał na wysokim poziomie a każdy z zawodników mojej drużyny mógł zaprezentować swoje umiejętności powiedział R. Niesobski.

Po pierwszym tygodniu przygotowań z bardzo dobrej strony w turnieju zaprezentowali się juniorzy będący w składzie pierwszego zespołu.

Skład zespołu: Rafał Niesobski, Paweł Minciel, Michał Kozak, Łukasz Niesobski, Jarosław Wilusz, Bartosz Jyż, Michał Kanecki, Kamil Koper, Michał Wierzbicki, Kajetan Grześkiewicz, Tristan Dekurniewicz, Wiktor Kwiatoń
Trener: Rafał Niesobski

Wyniki naszego zespołu: