Wyniki turnieju z okazji Września Jeleniogórskiego

W miniony weekend z okazji 60 Września Jeleniogórskiego  na parkiecie przy Sudeckiej rywalizowali nasi koszykarze. Podczas turnieju drużyn drugoligowych nasi koszykarze zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.  Wygrywając 3 mecze i odnosząc jedną porażkę zajęli 2 miejsce. Turniej wygrała drużyna z Kłodzka która jeszcze w zeszłym sezonie rywalizowała na parkietach 1 ligi.

W bezpośrednim pojedynku z Sudetami okazała się lepsza o 14 pkt wygrywając klasyfikację końcową. Naszych koszykarzy jeleniogórscy kibice będą mogli obejrzeć w rozpoczynającym się za tydzień sezonie na swoim parkiecie 6.10.2018 (tj. sobota) w meczu 2 kolejki z Obrą Kościan.

Serdecznie Zapraszamy!

Wyniki poszczególnych meczy:

Rawia Rawicz – Zetkama Doral Nysa Kłodzko 92:83
Intermarsche II Zielona Góra – Sklep Polski MKK Gniezno 70:78
Sklep Polski MKK Gniezno – Zetkama Doral Nysa Kłodzko 68:80
Sklep Polski MKK Gniezno – Rawia Rawicz 71:91
Zetkama Doral Nysa Kłodzko – Intermarsche II Zielona Góra 87:54
Rawia Rawicz – Intermarsche II Zielona Góra 86:91

KS Sudety Jelenia Góra – Intermarche II Zielona Góra 93:90
Punkty KS Sudety:
Koper 4, Niesobski Ł 20, Kanecki M 2, Niesobski R 21, Jyż B 9, Kozak M 20, Minciel P 8, Dekurniewicz T 3, Grześkiewicz 2, Wilusz J 4, Kwiatoń W, Wierzbicki

KS Sudety Jelenia Góra – Rawia Rawicz 99:95
Punkty KS Sudety:
Koper K, Niesobski Ł 19, Kanecki M, Niesobski R 12, Jyż B 4, Kozak M 29, Minciel P 17, Dekurniewicz T 3, Grześkiewicz 2, Wilusz J 13, Kwiatoń W, Wierzbicki

KS Sudety Jelenia Góra – Sklep Polski MKK Gniezno 87:81
Punkty KS Sudety:
Koper K 2, Niesobski Ł 20, Kanecki M , Niesobski R 16, Jyż B 8 ,Kozak M 12, Minciel P 24, Dekurniewicz T, Grześkiewicz K 2, Wilusz J 3, Kwiatoń W, Wierzbicki, Walaszek

KS Sudety Jelenia Góra – Zetkama Doral Nysa Kłodzko 80:94
Punkty KS Sudety:
Koper K 2, Niesobski Ł 25, Kanecki M, Niesobski R 6, Jyż B 11 ,Kozak M 8, Minciel P 9, Dekurniewicz T, Grześkiewicz 5, Wilusz J 14, Kwiatoń W, Wierzbicki

Klasyfikacja końcowa:

1. Zetkama Doral Nysa Kłodzko
  2. KS Sudety Jelenia Góra
  3. Rawia Rawicz
  4. Sklep Polski MKK Gniezno
  5. Intermarsche II Zielona Góra

Zarząd KS Sudety Jelenia Góra chciałby serdecznie podziękować drużynom uczestniczącym w turnieju koszykówki męskiej z okazji 60 Września Jeleniogórskiego oraz życzyć samych sukcesów na drugoligowych parkietach w nadchodzącym sezonie 2018/2019.

Więcej informacji (jg24.pl):TUTAJ oraz TUTAJ