Zapraszamy na mecz Polska – Chorwacja (17.09.2018)!

Najlepsza kawa? Tylko z #KoszKadra! Nietypowa akcja w Trójmieście

17 września 2018 r. w gdańskiej ERGO Arenie reprezentacja Polski w koszykówce zagra z Chorwacją. Będzie to kolejny mecz drugiej fazy kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata.

Polski Związek Koszykówki zachęca do pokazania wsparcia drużynie narodowej … poprzez picie kawy!

Blisko 300 kawiarni w Trójmieście otrzyma od PZKosz specjalne pakiety zawierające szablony do ozdabiania kawy.

Co trzeba zrobić? Wystarczy zamówić kawę, zrobić zdjęcie i pochwalić się nim w mediach społecznościowych. Każda fotografia oznaczona #KoszKadra wraz z opisem miejsca, gdzie zostanie wypity ulubiony napój weźmie udział w konkursie, w którym do wygrania są 3 podwójne zaproszenia VIP na mecz 17 września. Dodatkowo przewidziane są zestawy sportowe, a w nich koszulki reprezentacji, piłki oraz drobne upominki.

Więcej szczegółów na stronie www.pzkosz.pl i www.koszkadra.pl

Facebook: https://www.facebook.com/koszkadrapl/photos/a.825389097561370/1516254978474775/?type=3&theater

Oficjalnym Patronem Medialnym akcji Najlepsza kawa? Tylko z #KoszKadra! jest Radio Eska.