10. kolejka dla Obry Kościan!

Przegrywamy mecz z wyżej notowanym i bardziej doświadczonym przeciwnikiem na jego hali. Wstydu nie ma, ale jest złość, bo po raz kolejny będąc w niepełnym składzie (od 4 kolejek) nie wierzymy w siebie i mamy obawy przed wygraną!

W 10 kolejce po raz kolejny udowadniamy że jesteśmy dobrze przygotowanym zespołem do rozgrywek. Tracimy w obronie 76 pkt i jesteśmy 3 zespołem ligi nie tracąc dużej ilości punktów w Meczu.

Jednak mamy problem w ataku. Co tydzień wypada zawodnik który dałby jakość w ataku. Dziś w pierwszej połowie przesypiamy atak. Pomimo wielu sytuacji rzutowych,piłka nie trafia do obręczy. Nie podejmujemy odpowiednich decyzji. Po przerwie następuje przebudzenie i gramy z Basket Club Obra Kościan dobra koszykówkę. Przy wyniku dla nas 48:40 następuje w naszych głowach dekoncentracja, destrukcja i pozwalamy rywalowi się dogonić. Rozpędzeni gracze z Kościana wychodzą na 10 pkt przewagi. Próbujemy gonić jednak brakuje w ważnych momentach jakości.

Gratulacje dla drużyny gospodarzy. Rywal z górnej części Tabeli z bilansem odwrotnym niż my jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Czekam na wszystkich w pełni zdrowych zawodników i wtedy możemy grać jak równy z górną częścią Tabeli. Koncentrujemy się na sobie i patrzymy pozytywnie w przód.