III. miejsce w rozgrywkach U12M!

Finał U12 w Wałbrzychu Ligii dolnośląsko – lubuskiej rozpoczął się dziś, tj. sobotę 28.05.2022 r., fenomenalnym meczem podopiecznych trenera Łukasza Niesobskiego. Pojedynek ze Śląskiem pokazał charakter zawodników z rocznika 2010. Najwyższe prowadzenie KS Sudety to 9 punktów. Nerwowa końcówka i dzięki rzutowi osobistemu Igora Piotrowskiego… dogrywka! 58:58.

Zabrakło odrobiny szczęścia i przegrana z klubowym Mistrzem Polski ekstraklasy Śląskiem Wrocław 58:61. Walka do końca imponowała, gratulujemy zawodnikom i trenerowi Niesobskiemu! Brawa!

W niedzielnym, tj. 29.05.2022 r. finale Mini Koszykówki Wałbrzych 2022 koszykarze KS Sudety zajęli III miejsce wygrywając w pięknym stylu 46:19 z GreenStar Bricomarche Zielona Góra.

Gratulacje dla całego teamu! Sudety!

Więcej informacji: TUTAJ
Podsumowanie (DZKOSZ): TUTAJ