Jeden z Nas bardzo potrzebuje pomocy!

Szanowna Koszykarska Rodzino!!! Potrzebna pomoc dla Michała!

W imieniu mamy i najbliższych osób Naszego byłego zawodnika Michał Boguckiego zwracamy się prośbą i apelem który kierujemy do Was, cyt.:

“Kochani moi, tu mama Michała. Dziś po porannej wizycie dostałam informację, że gdyby była możliwość poprosić znajomych o oddanie krwi ze wskazaniem dla Michała Boguckiego to byłoby cudownie! Obecnie Michał znajduje się w głębokiej aplazji po chemii, tzn. jego organizm nie jest w stanie wyprodukować nic sam.

Codziennie otrzymuje płytki od niesamowitych dawców i niestety je bardzo szybko traci, zjada:( Nie chciałabym robić zamieszania, ale jeśli przy okazji moglibyście oddać (absolutnie nie narażając swojego zdrowia) krew ze wskazaniem dla “Miśka” bylibyśmy ogromnie wdzięczni i wzruszeni!

Michał ma grupę krwi A rh+, ale to jest obojętne jaką grupę ma dawca, bo każda krew znajdzie swojego małego wojownika, którzy w Przylądku walczą dzielnie każdego dnia! Jeśli ktoś z Was będzie oddawać krew to musicie podać przy tym następujące dane: dla Michał Bogucki, Przylądek Nadziei we Wrocławiu, Pani Ilona Bogucka (mama), nr tel.: 5161700916

Dołączamy się do apelu o wsparcie i prosimy wszystkich o pomoc!!
Zarząd KS Sudety Jelenia Góra