Komunikat Zarządu KS SUDETY Jelenia Góra

Składki członkowskie

Szanowni Państwo,

w związku z przedłużającą się epidemią koronawirusa w naszym kraju oraz brakiem informacji jak długo jeszcze potrwa ten stan, zostaliśmy zmuszeni zwrócić się do Państwa o pomoc.

Zwracamy się z prośbą o wpłatę zaległych składek członkowskich (informacja o zaległościach pod nr tel.: 793624484) oraz wpłatę bieżących w okresie: marzec, kwiecień, maj, czerwiec w wysokości: 60 zł/os/miesiąc, nr konta: 33 1090 1708 0000 0001 3214 0733 SANTANDER BANK POLSKA SA., abyśmy mogli regulować bieżące i stałe opłaty związane z funkcjonowaniem Stowarzyszenia KS Sudety Jelenia Góra.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań z wykorzystaniem dostępnych możliwości prawnych i pomocowych, aby Klub nie przestał istnieć. Jesteśmy JEDNĄ koszykarską Rodziną i liczymy na Państwa zrozumienie i wsparcie w tym trudnych dla Nas wszystkich czasie.

Z życzeniami zdrowia,
Zarząd KS Sudety Jelenia Góra 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Jelenia Góra