Kończymy sezon w 2LM!

Kończymy sezon na 11. miejscu w tabeli grupy D rozgrywek 2LM. Sezon pełen wzlotów i upadków. W każdym z ośmiu rozegranych miesięcy trapiły nas kontuzje i choroby, a zespół nie mógł do końca pokazać pełni swoich umiejętności. Sezon w którym napewno mogło być lepiej, ale również dużo gorzej. Najważniejsze że utrzymujemy się w 2 lidze!

Z tego tytułu chcielibyśmy bardzo podziękować Trenerowi Rafałowi Niesobskiemu oraz wszystkim zawodnikom którzy swoją postawą cieszyli oko kibiców w tym sezonie. Dziękujemy za sportową postawę! Dziękujemy Kibicom za wsparcie podczas każdego meczu! Dziękujemy Organizatorom, sędziom, spikerom, kamerzystom za organizację meczów w sezonie 2021/22. Dziękujemy obsłudze medycznej. Pani Halince, Pani Krysi, Pani Edycie 🙂😘

Podziękowania dla Urzędu Miasta Jelenia Góra i Prezydenta Miasta Jelenia Góra Jerzego Łużniaka za wsparcie Klubu Sportowego Sudety Jelenia Góra w sezonie 2021/22.

Podziękowania dla władz Spółki Termy Cieplickie za wzorową współpracę i możliwość korzystania z obiektu w sezonie 2021/22.

Podziękowania dla wszystkich Sponsorów, Partnerów klubu za okazałe wsparcie podczas trudnych chwil w dobie pandemii Covid -19.

Podziękowania dla Dyrektorów Szkół za możliwość odbycia jednostek treningowych na obiektach szkolnych.

Podziękowania dla Pani Dyrektor Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Karpaczu za możliwość korzystania z obiektu Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Podziękowania dla jeleniogórskich mediów.

Wszystkim Pięknie dziękujemy! Do zobaczenia w przyszłym sezonie 🙂
Zarząd Klubu Sportowego Sudety Jelenia Góra