Pierwszy mecz 2 rundy PLAY-OFF dla KKS Tur Basket!

To pierwszy mecz 2 rundy PLAY-OFF 2LM. Gramy na wyjeździe z KKS Tur Basket. Od początku spotkania ostry atak koszykarzy KS Sudety. Staramy narzucić tempo i styl gry! Z powodzeniem! Popłniamy jednak kilka błędów, gospodarze doganiają i na 3 minuty przed końcem 1 kwarty zaczynają prowadzić. Gospodarze grają konsekwentnie, zwiększając przewagę! Gonimy! Pierwsza kwarta dla KKS Tur! Początek 2 kwarty dla gospodarzy! Kilka trójek i przewaga rośnie do 7 punktów. Popełniamy szereg niepotrzebnych błędów, które gospodarze wykorzystują. Dobra gra defensywna i odrabiamy straty. Ostatecznie przegrywamy 2 kwartę 28:26.

Pierwszą połowę meczu kończymy 42% skutecznością z gry, w tym 52% – 2P, 31% – 3P oraz 78% za 1P. Trzecia kwarta i jej początek to dobra gra naszych zawodników, jednak gospodarze nie dają odetchnąć. Udana seria „trójek” M. Kozaka! Staramy zmniejszyć przewagę gospodarzy. Ostatecznie 3 kwartę przegrywamy 13 oczkami (28:15). W czwartej kwarcie uznajemy wyższość gospodarzy, którzy nie dają za wygraną i skutecznie grają do końca meczu. Przegrywamy 4 kwartę 24:22 i ostatecznie całe spotkanie wysoko bo 104:83. Warto dodać, że bardzo dobre spotkanie rozegrał M. Kozak (15 pkt., 9 asyst). Kolejny mecz przy Sudeckiej – 17.04.2021 r.

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 104:83 KS Sudety Jelenia Góra
(24:20, 28:26, 28:15, 24:22)