Rusza druga edycja projektu sponsorskiego!

Rusza druga edycja projektu sponsorskiego “Rzuć-za-3-2-1 i Bądź Pewien – 300,200,100, Koszykówka To jest To”. Zapraszamy do udziału!

Wraz z rozpoczęciem przygotowan do nowego sezonu drugiej ligi koszykówki męskiej rusza druga edycja projektu sponsorskiego mająca na celu zapewnienie stabilnego budżetu finansowego na sezon rozgrywkowy 2019/2020.

Projekt sponsorski „3,2,1 i Bądź Pewien; 300, 200, 100 Koszykówka To jest To” ma na celu pozyskanie 300 firm, które każdego miesiąca przez rok trwania umowy przekażą do budżetu klubu 200 zł.

Sudety chcą umieścić logo wszystkich partnerów na murach obiektu w którym występują. Potencjalni partnerzy klubu otrzymaliby wiele dodatków takich jak umieszczenie logotypu na strojach sportowych czy stronie internetowej klubu.


Drużyna seniorów oraz drużyny grup młodzieżowych przyciągają na trybuny wielu kibiców, mimo to nadal brak głównego sponsora. Władze Klubu patrząc w przyszłość mają na celu stworzenie silnego stabilnego budżetu, który w najbliższym czasie pozwoli naszym drużynom walczyć o najwyższe ligowe cele.

Więcej informacji: https://ks-sudety.pl/wp/rzuc-za-3-2-1/

Kontakt:
Prezes Marcin Koperek, nr. tel: 504 893 012
Prezes Jarosław Wilusz, nr. tel: 691 107 643

Zapraszamy do udziału!


Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Jelenia Góra