Wygrywamy na wyjeździe i przechodzimy do drugiej rundy PLAY-OFF!

Od początku wyrównane spotkanie. Kosz za kosz! Bardzo wyrównane spotkanie. Gospodarze stawiają opór. Wygrywamy minimalnie pierwszą kwartę 22 do 21. Bardzo dobre rozpoczęcie spotkania w wykonaniu Jarka Wilusza (8 pkt. i 3 zbiórki). Walczymy!

Początek 2 kwarty to bardzo dobra gra w obronie naszej drużyny! Zwiększamy przewagę punktową. Jednak tylko na chwilę, gospodarze odrabiają straty. Bardzo dobra gra Jarka Wilusza. Utrzymujemy przewagę. Skuteczna gra naszej drużyny daje nam prowadzenie! 2 kwartę wygrywamy 16 do 11 i prowadzimy po pierwszej części spotkania 6 oczkami!

Od początku 3 kwarty ostra i agresywna walka w obronie! Gospodarze powoli odrabiają straty! Ważne punkty D. Ostrowskiego za 3 pkt. dają nam prowadzenie 8 oczkami, jednak gospodarze odpowiadają skutecznie! Straty, straty, straty… Zimna krew! Dobra gra w obronie. Wykorzystujemy błędy gości! Ostatecznie 3 kwartę remisujemy 18 do 18!
Ostro rozpoczynamy 4 kwartę! Presja! Gramy konsekwentnie zarówno w obronie jak i ataku! Nerwowa końcówka spotkania!

M. Kozak trafia 2 rzuty osobiste w ważnym momencie! 3…2…1…0! Mamy awans do drugiej rundy! Przegrywamy 4 kawrtę 18:14 ale ostatecznie wygrywamy spotkanie 2 oczkami!

BC Swiss Krono Żary 68:70 KS Sudety Jelenia Góra
(21:22, 11:16, 18:18, 18:14)