Zostań wolontariuszem lub stażystą KS Sudety Jelenia Góra!

Zostań wolontariuszem Naszego Klubu!

Chcesz na własne oczy zobaczyć jak wygląda “od kuchni” organizacja meczu koszykarskiego? Z nami to możliwe, ponieważ poszukujemy wolontariuszy! Przed nami czas wielu spotkań i imprez meczowych w których potrzebujemy chętnych osób do współpracy przy wydarzeniach sportowych organizowanych przez nasz klub.

Jeśli masz ochotę współtworzyć z nami historię, nie czekaj, tylko wyślij zgłoszenie!

Wolontariuszem może zostać każdy, kto spełnia następujące wymagania:

  • ukończył min. 16 lat
  • interesuje się sportem, w szczególności koszykówką
  • lubi pracę i kontakt z ludźmi, jest gotowy poświęcić swój czas na pomoc w czasie domowych meczów

Szukamy wolontariuszy, którzy mogą pomóc w następujących obszarach:

  • pomoc przy organizacji meczu
  • pomoc techniczna

Wolontariuszom zapewniamy:

  • czynny udział w życiu klubu,
  • możliwość spotkań z koszykarzami Klubu

Aby zostać wolontariuszem naszego klubu i wspierać nas w organizacji wydarzeń sportowych należy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: biuro@ks-sudety.pl

Pytania dotyczące wolontariatu również prosimy kierować na wyżej wymieniony adres. Skontaktujemy się z każdą zainteresowaną osobą! W treści maila prosimy podać następujące dane: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, telefon kontaktowy.

Prosimy także o dołączenie kilku słów o sobie (zainteresowania i wyjaśnienie, dlaczego to właśnie Ty chcesz być częścią naszej ekipy).

Poszukujemy stażystów w Naszym Klubie!

Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra poszukuje stażystów, którzy myślą o rozpoczęciu swojej drogi trenerskiej. To świetna okazja, by zebrać pierwsze doświadczenia i czerpać wiedzę od najlepszych w swoim fachu.

KS Sudety Jelenia Góra to nie tylko Klub młodych koszykarzy, ale i trenerów – przyznaje Jarosław Wilusz.

Staż w naszym klubie pomoże w zebraniu bardzo cennych doświadczeń zarówno jeśli chodzi o umiejętności szkoleniowe, jak i organizacyjne. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do odbycia stażu w naszym Klubie. Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra to Klub z tradycją i bogata historią.

Obecnie w strukturach szkoleniowych znajduje się około 150 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. Klub co roku poszerza ofertę o kolejne działania i rozgrywki na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Wszelkich informacji udziela trener koordynator, Jarosław Wilusz.
Zapytania prosimy kierować pod adres e-mail: jarek@ks-sudety.pl