Zwycięstwo na wyjeździe w 3LM!

Wysoko zwyciężamy w rozgrywkach 3LM na wyjeździe w Żarach z BC Swiss Krono Żary!

Mecz w Żarach miał dwa oblicza. Do przerwy zespół wicelidera tabeli twardo stawiał warunki moim zawodnikom. Młodzi zawodnicy Trenera Grzegorza Kukiełki skutecznie rozgrywali atak pozycyjny niwelując przewagę mojego zespołu do 2,4 pkt. Brak skuteczności z obwodu,duża ilość strat, niecelnych z spod samego kosza, dodawała skrzydeł drużynie BC Swiss Krono Żary. Mój zespół na przerwę schodził przy wyniku 38:28 dla nas….

Po przerwie moja drużyna wyciągnęła wnioski, poprawiła błędy, nastawiła celowniki , mocniej zaczęła bronić. Wynik drugiej połowy 52:19 ustalił zwycięzcę spotkania.W meczu każdy z zawodników będących w składzie zaprezentował swoje umiejętności godnie przyczyniając się do wspólnego sukcesu.

K. Jasiński

Bardzo dobrze w mecz weszli i trzymali wynik przez całe spotkanie Kewin Rybarczyk 20pkt i Tobiasz Olejniczak 19pkt(4x3pkt). W meczu swój debiut zaliczył Karol Jasiński który powrócił do Jeleniej Góry/Karpacza z drużyny drugoligowej Team Plast KK Oleśnica. Gratulacje dla mojego zespołu za 2 połowę, wtorkowe granie ma to do tego że czasami potrzebuje wstrząsu.

Zespół zrehabilitował się za porażkę na własnym parkiecie z pierwszej rundy ocenił trener zespołu Jarosław Wilusz

BC Swiss Krono Żary 49:90 SMS Karpacz
(13:19, 15:19, 6:31, 15:21)

Szczegóły spotkania: TUTAJ