Harlem Globetrotters we wrocławskiej Orbicie!

W dniu 13 marca 2019 (środa) we wrocławskiej Orbicie o godzinie 19.00 odbędzie koszykarskie show z udziałem najbardziej rozpoznawalnego na świecie teamu z USA Harlem Globetrotters.

Zapierające dech w piersiach triki, zabawne gagi oraz spektakularne wsady to tylko niektóre z atrakcji czekających na całe rodziny podczas tego sportowo-rozrywkowego show. I choć wszystko ubrane jest w otoczkę stricte sportową, bo Globetrotters rozegrają z odwiecznym rywalem Washington Generals, to nie brakuje humorystycznych momentów i interakcji z publicznością.

Postronny obserwator może dojść do wniosku, że mecz jest reżyserowany, bo zwykle – a jakże! – wygrywa ekipa Harlem Globetrotters. Jednak w historii zdarzały się przypadki, że to rywale okazywali się górą (około 300 ich zwycięstw przy ponad 20 tysiącach meczów). Co ciekawe, Generals na dwa lata zdezerterowali – w latach 2015-2017 kierownictwo Globetrotters samo organizowało kolejnych rywali, ale po dwóch latach po prostu wykupili odwiecznego rywala, a podczas kolejnych tournee znów możemy oglądać starcia Globetrotters vs Generals.

Przez ponad 90 lat Harlem Globetrotters odwiedzili 6 kontynentów, prezentując swoje umiejętności w 123 krajach. Ustanowili siedemnaście rekordów Guinnessa, a od 1982 roku posiadają nawet swoją własną gwiazdę na prestiżowym hollywoodzkim Walk of Fame.

Chcielibyśmy jako klub pojechać na to wydarzenie sportowe, dlatego z  dużym wyprzedzeniem informujemy o tym widowisku. Obecnie jest jeszcze duża pula najtańszych „wejściówek”, ale nie możemy zwlekać, gdyż bilety są ciągle sprzedawane.

Zainteresowanych prosimy o możliwie jak najszybszy kontakt do siedziby klubu. Potwierdzeniem uczestnictwa w tym wydarzeniu będzie opłacenie I raty za bilet45 złotych (niezbędnej do zakupu „wejściówki”) w sekretariacie klubu (pokój nr 23, Sudecka 42 do p. Pauliny do 15 września 2018). Kwota II raty w zależności od liczby chętnych wpłacona będzie do końca listopada 2018.

Bilety w cenie 45 za osobę + koszty przejazdu (Jelenia Góra – Wrocław  – Jelenia Góra). Ostateczna cena wyjazdu będzie uwarunkowana od liczby chętnych biorących udział w tym wydarzeniu.

Zapraszamy Dużych i Małych Pasjonatów  Koszykówki!!!