Juniorzy rozpoczynają rok od zwycięstwa!

W minioną niedzielę juniorzy KS SUDETY Jelenia Góra podejmowali drużynę Gimbasket Wrocław. Od samego początku mecz toczył się pod dyktando miejscowych. Po pierwszej kwarcie jeleniogórzanie prowadzili 32:15 a w tej części gry brylował na parkiecie Tristan Dekurniewicz zdobywca 13 ptk. Do przerwy podopieczni Łukasza Niesobskiego prowadzili już 51:27 dzięki bardzo dobrej obronie na całym boisku. W drugiej połowie obaj trenerzy desygnowali do gry graczy rezerwowych co spowodowało zmniejszenie dystansu przez graczy wrocławskich.

Ostatecznie KS SUDETY Jelenia Góra wygrał z Gimbasket Wrocław 73:60!

Punkty zdobywali:
SUDETY: Dekurniewicz 16, Grześkiewicz 15, Koper 12, Walkowiak 12, Kwiatoń 10, Kopecki 4, Dawiskiba 2, Jadach 2, Pierściński, Lis,
GIMBASKET: Małyszewicz 22, Sienkiewicz 13, Kwiatkowski 11, Nizioł 5, Hołodniuk 3, Wołk 3, Michalski 2, Jakubik 1, Lewandowski, Patynowski,

Najbliższy mecz nasi juniorzy również rozegrają w Jeleniej Górze w niedzielę 14.01.2017 o godz. 14.00 a ich przeciwnikiem będzie zespół Górnika Wałbrzych!

Gratulacje dla drużyny i trenera!


Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Jelenia Góra