SUDETY CUP 2017

W dniach 29 i 30 sierpnia na naszej hali, przy ul. Sudeckiej 42 zakończył się Turniej Koszykówki Juniorów o Puchar Dyrektora MOS w Jeleniej Górze – SUDETY CUP 2017 w grupie wiekowej 2000 i młodsi.
W turnieju udział wzięły 4 drużyny: UKS MIKST Międzychód, KKS TURÓW Zgorzelec oraz dwie drużyny KS SUDETY Jelenia Góra (juniorzy i kadeci).

Trofeum za zdobycie pierwszego miejsca zabrali do domu zawodnicy UKS MIKST Międzychód wygrywając wszystkie mecze.
Drugie miejsce zdobyli koszykarze PGE TURÓW Zgorzelec, którzy w meczu o 2 miejsce minimalnie byli lepsi od naszego zespołu prowadzonego przez Łukasza Niesobskiego (55-52).
Mimo dzielnej walki ostatnie miejsce zajęli chłopcy z KS Sudety Jelenia Góra (2002).

Cały turniej odbył się duchu sportowej rywalizacji. Wszystkie cztery zespoły biorące udział w turnieju nie dawały za wygraną i walczyły do ostatniej syreny.

Turniej Koszykówki Juniorów o Puchar Dyrektora MOS w Jeleniej Górze – SUDETY CUP 2017 / Google Photos

Nagrody indywidualne otrzymali:
MVP turnieju: Patryk Kuca – UKS MIKST Międzychód