23 kolejka dla Dijo!

Dobry początek meczu naszego zespołu! Pierwsza kwarta to 38% skuteczność rzutów za 2 pkt. oraz 40% skuteczność oddanych rzutów za 3 pkt. Wygrywamy „pięcioma”. W drugiej kwarcie wiele niepotrzebnych strat i błędów, a także bardzo dobra gra gospodarzy daje im prowadzenie. Po dwóch kwartach przegrywamy 12 punktami (45:33). Od początku trzeciej kwarty gonimy, odrabiając 5 punktów. Przegrywamy 3 kwartę 4 punktami. Początek 4 kwarty to agresywna gra w obronie naszej drużyny. Doprowadzamy do dogrywki. Jednak gospodarze okazują się tym razem lepsi. Ostatecznie przegrywamy 92:88. 2 punkty zostają w Kątach Wrocławskich.

Kolejny mecz – 24 kolejki, gramy u siebie 13.03.2021 r. o godz. 18:00. Podejmujemy Röben Gimbasket Wrocław!

Dijo Polkąty Maximus Kąty Wrocławskie 92:88 KS Sudety Jelenia Góra
(15:20, 30:13, 22:26, 13:21, 12:8)