Gratulacje dla Kadetów U-16!

Miło Nam poinformować, że po sobotnim zwycięstwie w meczu z rówieśnikami ze Śląska Wrocław 83:79 drużyna Kadetów U-16 uzyskała na 3 kolejki przed końcem rozgrywek awans do turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Kadetów. Pozostałe mecze do końca rozgrywek w strefie dolnośląsko – lubuskiej z zespołami: MKK Basket Gorzów Wlkp., MKS Nysa Kłodzko i WKK Wrocław zadecydują o końcowej kolejności w lidze, co będzie miało znaczenie podczas losowania grup Mistrzostw Polski.

Skład zespołu: DĄBROWSKI IGOR, KORALEWICZ KACPER, ROMANOWSKI DAMIAN, RODZIEWICZ WIKTOR, WŁOSZCZYŃSKI KRYSTIAN, SKORUPA JAKUB, NAJMAN MATEUSZ, BŁAŻKÓW MICHAŁ, STARCZEWSKI SZYMON, TYMIŃSKI FILIP, HALICKI MIŁOSZ, GULBINOWICZ KAJETAN, STRZEMECKI WIKTOR, PIETRYK PAWEŁ, ŚWIATONIOWSKI MIKOŁAJ, SZTURO FILIP, BULCEWICZ WOJCIECH, KRET OLAF.

Trener: Marcin Koperek

KS Sudety Jelenia Góra 83:79 WKS Śląsk Wrocław
(17:17, 28:19, 20:22, 18:21)

Szczegóły spotkania: TUTAJ
Relacja prasowa: TUTAJ

Gratulacje dla drużyny i trenera!