KKS Tur Basket przechodzi dalej!

Początek meczu wyrównany. Kosz za kosz. Konsekwentna gra w ataku i obronie daje nam prowadzenie w pierwszej kwarcie 21:15! Początek „drugiej” kwarty zaczynamy od celnego rzutu Łukasza Niesobskiego za „trzy”. Goście „naciskają”. Również grają konsekwentnie! Zespołowa gra Sudetów przynosi efekty! Zwiększamy przewagę do 10 punktów po ok. 3 minutach 2 kwarty! Utrzymujemy bezpieczną przewagę. Pod koniec 2 kwarty drużyna gości z obejmuje prowadzenie po celnej „trójce”. KKS Tur wygrywa drugą kwartę 7 punktami i prowadzi po 2 kwarcie 1 punktem.

3 kwarta to ostra gra obu drużyn. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Popełniamy za dużo błędów – fauli. Goście konsekwentnie to wykorzystują. Trzecią kwartę kończymy ze stratą 10 oczek do „gości”. Już od początku czwartej kwarty „goście” zwiększają wypracowaną przewagę. Jakoś nie jesteśmy w stanie nawiązać równorzędnej walki z KKS Tur Basket. Na 5 minut do końca spotkania przegrywamy 16 oczkami. Ostatecznie czwartą część przegrywamy 14 oczkami, a całe spotkanie 72:88. KKS Tur Basket Bielsk Podlaski zagra w kolejnej rundzie! My żegnamy się z rozgrywkami! Dziękujemy kibicom za wsparcie!

KS Sudety Jelenia Góra 72:88 KKS Tur Basket Bielsk Podlaski
(21:15, 22:29, 11:20, 18:24)