Licytujemy dla Miśka obozowe skarby!

Na naszym Campie podczas sztormu Morze Bałtyckie wyrzuciło skarby 🙂! Postanowiliśmy przekazać je na licytację dla naszego kolegi Miśka!

Na RAZEM dla Miśka LICYTACJE wystawiamy Koszulkę Kapitana Klubu Sportowego Enea Zastal BC Zielona Góra Krzysztofa Sulimy rozmiar XXL. Koszulka z podpisami zawodników z meczu Enea Zastal BC Zielona Góra i БК УНИКС (Казань) / BC UNICS (Kazan) Kazan w lidze vtb-league.com oraz Szalik KS Sudety Jelenia Góra!

Cena wywoławcza 300 zł. Przebijamy o 50 zł. Licytacja trwa do 21.02.2022 do godziny 21:00.

UWAGA: Dla wygranej osoby odbiór osobisty w biurze Klubu KS Sudety Jelenia Góra lub przesyłka pocztą gratis 🙂Zapraszamy!

Klub Sportowy Sudety Jelenia Góra pragnie gorąco podziękować Kapitanowi Drużyny Enea Zastal BC ZielonaGóra Krzysztofowi Sulimie za przekazanie koszulki oraz serdeczne podziękowania dla Pana Janusza Jasińskiego Przewodniczącego Rady Nadzorczej Grono S.S.A oraz dla Pani Katarzyny Marciniak Dyrektor Klubu.

Podziękowania przekazujemy również dla „reżyserów” filmu Kacpra Florczaka i Jakuba Wojciechowskiego. W filmie wystąpili uczestnicy Basketball Winter Camp Mrzeżyno 2022 🙂