Mecz „Cud Miód Malina”

Cóż to było za spotkanie, cóż to był za mecz. W środowy wieczór koszykarze Sudetów nie zawiedli licznie przybyłych fanów koszykówki. W pojedynku z AZS-em Basket Nysa nasi koszykarze urządzili sobie strzelecki popis za linii 3pkt.

Strzelcem wyborowym w spotkaniu okazał się Łukasz Niesobski autor 28pkt. Do przerwy nasz lider trafiał jak na zawołanie dziurawiąc kosz Nysy.
Tak zainspirował swoich fanów, że po całym sezonie oczekiwania znalazł się szczęśliwiec który trafił „cudowny rzut” z połowy boiska ufundowany przez Salon Urody „Cud, Miód, Malina”.

Autorem rzutu za 500 zł okazał się Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze Robert Marciniszyn, który w środowy wieczór podczas meczu opiekował się dziećmi że świetlicy szkolnej.

Po przerwie nasz zespół dalej kontynuował zespołową koszykówkę. Tego dnia nasi koszykarze strzelali z 45% skutecznością. Zespół AZS-u Basketu Nysa walczył i z tej walki wyszedł z twarzą ale to Nasz zespół pokazał siłę, moc i konsekwencje w ataku oraz w obronie.

KS Sudety Jelenia Góra 91:68 AZS Basket Nysa
(33:19, 17:11, 23:23, 18:15)