Pierwsza kwarta dała nadzieję

Pierwsza kwarta dała nadzieję i tchnęła w licznie zgromadzonych kibiców ducha walki i sportową rywalizację, gdzie pieniądze, doświadczenie , rutyna nie miała żadnego znaczenia. Zawodnicy naszej drużyny na to spotkanie wyszli mocno zdeterminowani i chętni do walki. Młodziutki Stochmiałek na równi z Panem Grzegorzem Mordzakiem rywalizował na pozycji rozgrywajacego dając efektowne punkty. Bloki i wsad Majewskiego poderwały kibiców z ławek do głośnego dopingu. Ostry z Ciemnym potańczyli w ataku z wyżej notowanymi rywalami z Prudnika. Pierwsza kwarta dla nas!! Prowadzimy z liderem.

Mocy przy tak wymagającym przeciwniku jakim był lider tabeli z Prudnika starczyło na 15 minut. Naprawdę musieli sie zmęczyć by nas złamać i nawet trener gości pierwszy poprosił o przerwę w meczu. Nasz młody zespół pomimo porażki zasłużył na ogromne brawa. Nasz zespół walczył o każdą piłkę i był w każdym metrze boiska. Jednak rutyna wzięła górę ale pozostawiła nadzieję że młody zespół Sudetów Jelenia Góra potrafi i chce grać w koszykówkę dla Jeleniej Góry.

KS Sudety Jelenia Góra75:103
(26:21, 6:32, 17:30, 26:20)
Pogoń Prudnik

Szczegóły spotkania: TUTAJ