Turniej “Sudety Basket Cup” za nami!

Juniorzy starsi w pierwszym meczu turnieju wygrywają z zawodnikami SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra. 5 kwart x 12 minut = 109:75 :). W drugim meczu turnieju, zespół seniorów wygrywa z Klubem Sportowym Nysa.

KS Sudety Jelenia Góra 109:75 SKM Zastal Fatto Deweloper Zielona Góra (Juniorzy starsi)
KS Sudety Jelenia Góra 87:86 IgnerHome AZS Basket Nysa (2LM


Obydwa mecze trenerzy potraktowali szkoleniowo. W meczu juniorów wszyscy zawodnicy mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności. Zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Waleczni, zdeterminowani prowadzili wyrównane spotkanie. Odjazd gospodarzy nastąpił w 3 kwarcie. Wynik był sprawą drugorzędną. Wiele do poprawy, tylko praca praca. Czas działa na naszą korzyść…

Dziękujemy serdecznie zespołom, które brały udział w turnieju!