Z Turowem Gramy dla Marysi Czech

Zarząd KS Sudety Jelenia Góra informuje, że podczas meczu koszykówki 2 Ligi Mężczyzn z PGE GIEK Turów Zgorzelec w środę 18 października 2023 r. odbędzie się zbiórka dla Marysi, córki naszego byłego zawodnika Jakuba Czecha.

Każdy kibic chcąc wziąć udział w wydarzeniu proszony jest o wsparcie darowizną/cegiełką w wysokości co najmniej 10 zł, wrzuconą do specjalnie zabezpieczonej i przygotowanej puszki.

Zarząd Klubu oświadcza, że każda cegiełka, która trafi do puszki zostanie zliczona i przekazana na konto zbiórki dla Marysi.

Zbiórka online dla Marysi: pomagam.pl/8ce8yp

Ważna informacja dotycząca meczu:

Zarząd KS Sudety Jelenia Góra informuje, że w związku z derbowym charakterem spotkania liczba kibiców wpuszczonych na mecz 2 Ligi Koszykówki Mężczyzn pomiędzy: KS Sudety Jelenia Góra a PGE GIEK Turów Zgorzelec w środę 18 października wyniesie 299 osób.